W Polsce istnieje dziewięć firm bukmacherskich, które oferują zakłady legalnie- konkurencja jest więc duża, dlatego bukmacherzy starają się przyciągnąć nowych klientów poprzez różne promocje i bonusy. Bardzo często firmy bukmacherskie oferują kody promocyjne- ich użycie jest proste i daje klientowi często bardzo duże profity.

Kody promocyjne

Kod promocyjny to nic innego, jak ciąg liter i cyfr (może być to też słowo lub tylko liczba), który należy wpisać w odpowiednie miejsce na stronie internetowej bukmachera. Jeśli kod promocyjny jest oferowany nowym klientom firmy, to najczęściej należy go wpisać przy rejestracji (zwykle już w pierwszym kroku rejestracji w okienku, które jest do tego przeznaczone (przepisujemy kod do okienka i zatwierdzamy).

Po przejściu przez całą procedurę rejestracyjną, na nowym koncie gracza będzie wówczas aktywna promocja- szczegóły dotyczące tego, jakie to będą bonusy, są zawsze dołączone do kodu promocyjnego (dołączony jest wtedy pełny regulamin promocji, w którym możemy znaleźć informacje o tym, co trzeba zrobić, by w pełni wykorzystać bonus). Dla nowych graczy są to najczęściej bonusy od depozytów, darmowe zakłady czy tzw. bezpieczne zakłady (dzięki którym gracz może odzyskać pieniądze za zakład, który okazał się przegrany). Kody promocyjne można znaleźć na stronach internetowych bukmacherów oraz na stronach poświęconych bukmacherce (np. strony z typami zdarzeń sportowych).

Nie masz konta w Fortunie? Konto możesz założyć na eFortuna.pl

Kody bonusowe

Bukmacherzy oferują coraz częściej także kody promocyjne dla stałych klientów- gracz musi je wówczas wpisać w odpowiednim miejscu po zalogowaniu na konto. Ich aktywacja daje najczęściej graczowi freebet (czyli darmowy zakład do odpowiedniej kwoty) oraz bezpieczny zakład (dzięki którym możliwy jest zwrot pieniędzy nawet w przypadku przegranej). Kody promocyjne dla stałych graczy są najczęściej przesyłane na adres mailowy przez bukmachera lub można je znaleźć w internecie.

Pula kodów jest zwykle ograniczona czasowo lub ilościowo- mają datę ważności lub są ważne do momentu, w którym skorzysta z niego określona liczba osób. Należy także pamiętać, by przed aktywacją przeczytać dokładnie zasady tej promocji- często by skorzystać z bonusu, trzeba w określonym czasie np. dokonać wpłaty- dlatego jeśli ktoś nie planuje w ciągu pewnego okresu czasu doładowywać konta do gry, warto poczekać z jego aktywacją jakiś czas. Czasami trzeba także dodatkowo spełnić szereg wymagań, by w pełni wykorzystać bonus.

Polecamy też artykuł „Jak obstawiać zakłady bukmacherskie żeby wygrać”:

https://legalni-bukmacherzy.pl/jak-obstawiac-zaklady-bukmacherskie-zeby-wygrac/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here