Półka na medale w domu – obowiązkowe wyposażenie każdego sportowca

Basia Płocka
medal numer 1

Większości z nas wydaje się, że obowiązkowym elementem wyposażenia każdego sportowca jest odpowiedni strój, obuwie oraz sprzęt, w zależności od wybranej dyscypliny. Tymczasem okazuje się, że każdy, kto osiąga wysokie wyniki w swojej dziedzinie, powinien dodatkowo wyposażyć się w półkę na medale. Jest to wyjątkowe miejsce, w którym można przechowywać pamiątki z różnego rodzaju zawodów czy innych imprez sportowych.

Wszystko w jednym miejscu

Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że sportowcy lubią zachowywać w życiu porządek. Wymaga tego przede wszystkim charakter ich pracy – harmonogram dnia jest niezwykle napięty, dlatego wszystko powinno być doskonale zaplanowane, tak aby mieć czas na treningi, odpoczynek, a także dla rodziny. Sytuacja wygląda bardzo podobnie, jeśli chodzi o porządek w domowym zaciszu. Sportowcy nie mogą pozwolić sobie na to, aby ich rzeczy leżały w nieodpowiednich miejscach, zwłaszcza jeśli chodzi o różnego typu nagrody, które otrzymują podczas zawodów sportowych. Dlatego też zdecydowana większość posiada w swoim domu półkę na medale. Zwykle jest ona umiejscowiona w salonie bądź w sypialni, tak aby z dumą można było na nią spoglądać każdego dnia. Półka na medale w domu przydaje się nie tylko po to, aby usystematyzować zdobyte nagrody, lecz również po to, aby jeszcze lepiej o nie zadbać. Niektórzy decydują się na półkę zamykaną, w formie witryny, inni natomiast wybierają półki otwarte, które swym wyglądem przypominają nieco regał. Zarówno jedno, jak i drugie rozwiązanie jest zdecydowanie warte uwagi – zamiast trzymać medale w nieodpowiednich miejscach, narażając je na zniszczenie, lepiej umiejscowić je tam, gdzie będą całkowicie bezpieczne.

producent medali

Co znajduje się na półce?

Sama półka to jedno, jednak ważne też, co znajduje się na niej. Nie ulega wątpliwości, że tego rodzaju mebel służy wyłącznie do przechowywania wyjątkowych nagród, które sportowcy wspominają najlepiej. Na specjalnych półkach nie znajdziemy więc medali, pochodzących z produkcji masowej, które niewiele mówią o samym wydarzeniu, podczas którego zostały zdobyte. Tymczasem z pewnością na półce znajdą się medale wykonywane na zamówienie, które tworzone są z pasją i zaangażowaniem, jednocześnie kultywując ponad 400-letnią tradycję polskiej sztuki odlewniczej. Warto mieć na uwadze, że producent medali na zamówienie MCC Medale dokłada wszelkich starań, aby każdy krążek spełniał oczekiwania nie tylko klienta, ale właśnie sportowca, który finalnie go otrzyma. Unikalne medale, tworzone na podstawie zgłoszonych we własnym zakresie projektów, stanowią piękną pamiątkę na długie lata. To właśnie takie modele możemy dostrzec na półkach w mieszkaniach sportowców. Pamiętajmy, że ten prosty mebel przywołuje najpiękniejsze wspomnienia, a także przypomina o osiągnięciach, dlatego ze sportowcami zostaje nawet wtedy, gdy zrezygnują oni z dalszego udziału w zawodach, jednocześnie rezygnując z kariery. Odlewane medale to piękna pamiątka na całe życie, niezależnie od dyscypliny czy ilości lat, poświęconych na treningi.

Zobacz też:  Świece sojowe jako piękny dodatek do wnętrz?

Artykuł sponsorowany

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni artykuł

Dlaczego warto wybrać szafę z lustrem?

Następny artykuł
Jak urządzić łazienkę w nowym domu

Jak urządzić łazienkę w nowym domu? O czym warto pamiętać, aby pielęgnacja była wygodna?